Yükleniyor...
Talep Formu
x
Gaziantep Hayvanat Bahçesi Turu - GÜNÜBİRLİK TUR
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Gaziantep Hayvanat Bahçesi Turu - GÜNÜBİRLİK TUR

Diyarbakır Günübirlik Turlar
 • Günübirlik Tur
 • 27 Nisan 2024 - 12 Mayıs 2024 arası 7 tur
 • Paylaş

GAZİANTEP HAYVANAT BAHÇESİ TURU - GÜNÜBİRLİK TUR  


▶️ HER ZAMAN  OLDUĞU GİBİ BU TURUMUZDA DA  KATILAN MİSAFİRLERİMİZE PROFESYONEL TUR REHBERİ EŞLİK EDECEKTİR

▶️ CUMARTESİ  VE PAZAR GÜNLERİ OLMAK ÜZERİ HER HAFTA SONU DÜZENLENMEKTEDİR 

▶️ GÜVENİLİR ÖDEME SEÇENEKLERİ

▶️ TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI


Gezilecek Yerler

▶️Hayvanat Bahçesi
▶️Gaziantep Panorama Müzesi
▶️Emine Göğüş Mutfak Müzesi
▶️Gaziantep Hamamları
▶️Bakırcılar Çarşısı
▶️Gaziantep Hanları
▶️Mevlana Müzesi

Tur Programı

Gün

Sabah saat 06.00’de siz değerli misafirlerimizle KEYFTUR acentesi önünde buluşup yolculuğumuza başlıyoruz. Araç içinde kahvaltımızı alıyoruz.  Rehberimizin vereceği bilgiler ışığında Orta Doğu’nun en büyük hayvanat bahçesi olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ne gidiyoruz. Hayvanların doğal yaşam alanı olan ormanın içerisine kurulan yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük, Dünyanın 3. ve Avrupa’nın 2. büyüğü olan hayvanat bahçesi, toplamda 1000 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Burada farklı bir deneyim yaşadıktan sonra Gaziantep merkeze doğru geçiyoruz. İlk olarak Gaziantep  Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, Antep Savunması’nın her anını gözler önüne seren 25 Aralık Gaziantep Savunması Kahramanlık Panorama müzesini geziyoruz. Ardından meşhur Gaziantep mutfağını tanımak için öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Kethüdazade Göğüs İbrahim Paşa Konağı olarak da bilinen, 1905 yılında yapılmış Mutfak Müzesine ulaşıyoruz. Burada Gaziantep mutfağına ait eserleri gördükten sonra, tarihi bakırcılar çarşısına geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz verilen serbest zamanda bu unutulmaya yüz tutmuş bakır işlerinden alabilir. Sonrasında tarihi, Sultan 4. Murat a kadar dayanan, Antep'in simgelerinden Tahmis Kahvesine ulaşıyoruz. Burada içilen kahvelerin ardından Almacılar çarşısında verilen serbest zamanda salça, kurubiber, baharat, Antep fıstığı ve baklava alışverişlerini yapabilirler. Daha sonra Diyarbakır’a doğru geri dönüşe geçiyoruz.

Daha Fazla Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  ✅ Ulaşım
  ✅ Sabah Kahvaltısı ( Poğaça - Meyvesuyu )
  ✅ Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  ✅ Seyahat Sigortası
  ✅ Sınırsız Güleryüz

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  ❌ Müze Girişleri
  ❌ Öğle Yemeği
  ❌ Kişisel Harcamalar

   

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-5 Yaş 6-12 Yaş
27 Nisan 2024 - 27 Nisan 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
28 Nisan 2024 - 28 Nisan 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
01 Mayıs 2024 - 01 Mayıs 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
04 Mayıs 2024 - 04 Mayıs 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
05 Mayıs 2024 - 05 Mayıs 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
11 Mayıs 2024 - 11 Mayıs 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺
12 Mayıs 2024 - 12 Mayıs 2024
1.100,00 1.100,00 1.100,00 Ücretsiz -- 1.100,00 ₺

Genel Şartlar

KALKIŞ YERLERİ

 

• Diyarbakır Tesisler Çarmar Çaprazı Keyftur Merkez Önü - Diyarbakır Kalkış Saati : 06:00 / Diyarbakır Varış Saati : 22:00
• Batman Park AVM Önü - Batman Kalkış Saati : 05:30 / Batman Varış Saati : 23:30
• Mardin Karayolları Parkı Yanı - Mardin Kalkış Saati : 05:30 / Mardin Varış Saati : 23:30
• Şanlıurfa Novada Park AVM Arkası Bamyasuyu Park Önü - Şanlıurfa Kalkış Saati : 08:30 / Şanlıurfa Varış Saati : 23:30
• Siirt İbn-i Sina Hastanesi Karşısı - Siirt Kalkış Saati : 05:00 / Siirt Varış Saati : 01:00


Durak yerlerinde misafirlerimizin katılım durumuna göre değişiklikler yapılabilir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 
Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar. Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklama yapan sadece 1 çocuk için geçerlidir. Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Tüm araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. 

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME 

 
Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tur esnasında kaybolan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız. 
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 10 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz.  
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  sorumlu tutulamaz.   
Yol, hava, trafik koşullarına bağlı olarak dönüş saatleri farklılık gösterebilir. 
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ


Kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer ilgili kişisel verilerin korunması mevzuatı hükümlerine uygun olarak, toplanmakta, kullanmakta, işlemekte, saklamakta ve Tüketici/Katılımcılar’a sunulan hizmetin niteliğine göre, yurt dışında ve/veya yurt içinde bulunan talep etmiş olunan hizmete dair faaliyetler, satışlar, özel teklifler, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere aktarmamakta ve bu verilerin güvenliğini sağlamaktadır.


REZERVASYON DETAYLARI 


Telefon, mesaj, whatsapp, e-mail yoluyla yapılan ön rezervasyonlar satış birimimiz tarafından size bildirilecek son opsiyon süresinde geçerliliğini yitirecek olup ödeme yapılması koşuluyla kesinlik kazanacaktır.
Acente ödemesi yapılmayan rezervasyonlardan  sorumlu değildir. 
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin tarafımıza eksik veya farklı verildiği takdirde oluşabilecek aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.


1618 Nolu Yasaya Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı  


Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. 


ULAŞIM ARAÇLARI
 

Katılımcı sayımıza bağlı olarak 18 kişiye kadar Minibüs, 19 ile 30 kişi arasında olması durumunda Midibas, 31 ve yukarısı katılımcı durumunda ise büyük araçlar ile seyahatimiz gerçekleşecektir.


İPTAL ŞARTLARI

Sözleşmenin feshi/iptal koşulları:

Tüketici/Katılımcı, fesih talebini ’e veya aracısına yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı olarak en geç turun kalkış tarihine yurt içi konaklamalı turlarda 15 gün, günübirlik turlarda 7 gün , yurt dışı turlarda 30 gün kalaya kadar feshedebilir. Paket tur başlamadan yapılan fesih bildirimlerinde, ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ve üçüncü kişilere ödenip belgelendirilebilen iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere, Tüketici/Katılımcı'nın ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir. Yine bu kapsamda, daha önce satın alınmış olan uçak tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların İptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır, varsa cezalar yolcuya yansıtılır. Banka aracılığı ile yapılacak iadelerde, banka havale masrafı Tüketici/Katılımcı’ya ait olacaktır. Tüketici/Katılımcı’nın bundan dolayı herhangi bir tazminat hakkı doğmaz. Bedel iadeleri, fesih bildiriminin 'e veya aracısına ulaşmasından itibaren on dört gün içerisinde Tüketici/Katılımcı'ya yapılır. Tüketici/Katılımcı veya , geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde; ödeme kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartı ile, banka yolu ile yapıldı ise banka yolu ile nakit ödendi ise nakit olarak iade edilir. Geri iade edilecek tutar keyftur.com’a ödenen para birimi cinsinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından  sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, iade Tüketici/Katılımcı’nın aynı kredi kartına yapılacaktır.
Oluşabilecek zararlardan  sorumlu tutulamaz. Kredi kartına yapılan iadelerde gecikmelerde sorumlu tutulamaz iade yapıldığına dair belgeyi Tüketici/Katılımcı’nın bilgisine sunar.


ÖNEMLİ NOTLAR

└► Koltuk numarası kayıt sırasına göre verilmektedir.
└► Günübirlik turlarda kapora veya ön ödeme yoktur. Tur ücretinin tümü tur tarihinden önce ödenmelidir.
└► Programda gezilecek yerler sabit kalmak şartı ile rehberimiz tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta turu katılımcı sayısı yol ve hava durumuna göre 19-29-35-46 kişilik araçlarla turu yapma hakkına sahiptir.
└► Acenta Tur İptali: Acenta, mücbir sebeplerle turu iptal etmesi durumunda 1 gün kala müşterilerine iptali bildirmek durumundadır.
└► WhatsApp, Instagram, Facebook vb. mecralardan kayıt için iletişim bilgilerinde bulunan numaralarına Ad, Soyad, TC, Doğum Tarihi ve Telefon numaranızı paylaşınız.
└► 0/5 Yaş Çocuk Ücretsiz ( Koltuk Verilmez ), 5 yaş üstü çocuklar tam ücretlidir.

Kalkış Şehri Seçiniz
1.100,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. 

Keyftur Turizm Turoops Acente Sistemi Kullanmaktadır.